TEKNE – YAT ÜRETİCİ VE SATIŞ FİRMALARI İÇİN SONAX TAN HIZLI PRATİK VE AVANTAJLI ÇÖZÜMLER


TEKNE - YAT ÜRETİCİ VE SATIŞ FİRMALARI İÇİN SONAX TAN HIZLI PRATİK VE AVANTAJLI ÇÖZÜMLER

tekne bakım taleplere yönelik ürünler

Sonax, Yat&Tekne İmalat Temizlik ve Bakım süreçlerinde (yat ve tekne üretiminden satışına ve satış sonrasına kadar olan süreçlerde ) sizlere hızlı, pratik ve avantajlı çözümler sunmaktadır.

SONAX tekne cila

Yat ve tekneler için imalat tarafında ,dış gövde,iç mekan kaplamalar, mobilyalar,kromajlar , camlar vb. parçalar imalat ve montaj aşamasında da temizleme ve parlatma işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanısıra imalat sonrasından satışa kadar da bir dizi temizleme,parlatma ve koruma işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanısıra hızlı ve pratik şekilde işlemlerin yapılma gerekliliği vardır.Sonax Ürün Mühendisimiz ve Eğitim Uzmanımız tarafından firmanız yetkilileriyle yapılacak toplantıda tüm süreçlerde karşılaşılan problemler ve problemleri sonax ın problem çözücü profesyonel ürün önerileri çerçevesinde verilecek kararlar sonucunda yapılacak test uygulamaları neticesinde sizlere hızlı pratik ve ekonomik çözümler (Örneğin Tekne dış yüzey çizik giderme ve parlatma işlemini bir kaç ürünle değil tek ürünle, mevcutta uygulanan işlem süresinin yarı zamanında ve halihazırda kullanılan ürünlerin yarı seviyesindeki bir sarfiyatla mükemmel bir yüzey elde edeceğiniz….vb. gibi çözümler ) sunulacaktır. Bu durum tüm tekne aksamları çinde geçerlidir.

Bunun yanı sıra Sonax Eğitim Uzmanı tarafından, sunduğumuz  hızlı pratik avantajlı çözümler için  uygulamalı olarak ücretsiz eğitim verilecektir. Bu eğitim birkaç kez tekrar edilerek personelin adaptasyonu mutlaka sağlanacaktır.

Avantajlı ve Pratik Çözümler

*İmalat Aşaması için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Satışa Hazırlık için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Show-room da teşhir için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Satış Süreci için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Satış Sonrası için hızlı pratik ve avantajlı çözümler 6- Uygulama Ekipmanları için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

SONAX ÜRÜNLERİ

*SAĞLIĞA VE ÇEVREYE ZARAR VERMEZ.

*UYGULANAN MATERYALİN RENGİNE DOKUSUNA ZARAR VERMEZ.

*KULLANIMI KOLAYDIR *OLDUKÇA DÜŞÜK SARFİYATLA ,YÜKSEK EKONOMİ SAĞLAR.

*OLDUKÇA DÜŞÜK SARFİYATLA ,YÜKSEK EKONOMİ SAĞLAR.

Talep Başvuru Formu