SX90 Test 2020’nin 1.si Seçildi.


SX90 Test 2020'nin 1.si Seçildi.

SONAX Araştırma ve Geliştirme Departmanının başarılı formülasyonu olan ve giderek artan sayıda profesyonel kullanıcının ilk tercihi olarak kalitesini kanıtlayan Sonax'ın çok amaçlı yağlayıcı ürünü SONAX SX 90 PLUS; ürün kalitesinden ödün vermeksizin en iyi performansı temsil ederek ünlü markaların rakip ürünlerini açık ara geride bıraktı.

Ürün performansı, ünlü motorlu taşıt uzman kuruluşu KÜS işbirliği ile AUTO BILD ve AUTO BILD KLASSIK editörleri tarafından düzenlenen ve 9 çok amaçlı yağlayıcı ürününün yarıştığı test sonucu ile bir kez daha kanıtlanmıştır.

SONUÇ: Çok sayıda kritere sahip kapsamlı bir prosedüre göre yapılan testte SONAX SX 90 PLUS, Çok Amaçlı Yağlayıcı Ürün kategorisinde “En İyi Ürün” seçilmiştir.
SONAX SX 90 PLUS, tüm test kategorilerinde en yüksek performansla "şiddetle tavsiye edilir" derecesini alan tek ürün olarak mükemmel özelliklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Sonax'ın; kayganlık, aşınma direnci, korozyon koruması, sürünme yeteneği ve su iticilik özelikleri ile en kaliteli ürün olduğu bir kez daha onaylanmıştır.

Dergi editörleri "Yalnızca bir ürün, etiketinde belirtilen tüm performans özelliklerini sunar: Sonax SX 90 Plus." Sonucuna varmışlardır.

Test raporunun tamamı 26 Kasım'da AUTO BILD Dergisinin 2020/48 sayısında basılmış ve yine AUTO BILD KLASSIK Dergisinin Aralık Ayı 2020/12 sayısında da ayrıntılı bir sonuç raporu yayımlanmıştır.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Dear SONAX Partner,

The multifunctional oil SONAX SX 90 PLUS has been convincing for years and is the first choice for more and more professionals and hobby users.

The success formula from SONAX Research & Development stands for best performance without compromise and outshines even well-known competitive products.
This is proven once again by the current test results of the editors of AUTO BILD and AUTO BILD KLASSIK, who put nine multifunctional oils to the test in cooperation with the renowned motor vehicle expert organization KÜS.

The result: In an extensive test procedure with numerous test criteria, SONAX SX 90 PLUS clearly came out on top as the test winner.

The all-rounder from SONAX is the only product to receive the rating "highly recommendable" and proves its excellent properties with top ratings in all test categories. The SONAX lead is particularly clear in the most important category "Effect", in which lubricity, abrasion resistance, corrosion protection, creep ability and water displacement are combined. Here, well-known competitive products had to accept significant point deductions.

The magazine editors concluded:
„Only one product delivers what the label says it does: Sonax SX 90 Plus.“

The full test report was printed in the 48/2020 issue of Auto Bild magazine, which appeared on 26 November. A detailed report was also published in the December issue of Auto Bild Klassik magazine (12/2020).