Sonax Yağmur Kaydırıcı- Su İtici Cam Kaplama


Sonax Yağmur Kaydırıcı- Su İtici Cam Kaplama

Sonax uygulama merkezinde Sonax yağmur kaydırıcı ve Sonax su itici cam kaplama ürünleri kullanılarak yağmurlu havalarda 50-60 Km hızla giderken dahi net görüş elde etmenize olanak tanınmaktadır. Bu nano teknolojik ürünler sayesinde yağmurluk havalarda kaza yapma riskinizi de ciddi oranlarda düşürürsünüz...

Önemli Teknik Bilgi: Nano teknolojik bir ürün olan Sonax Yağmur Kaydırıcı, cam yüzeyine kimyasal olarak tutunarak yüzeyin şeffaf ve pürüzsüz bir tabakaya sahip olması sağlanır.

Uyarı: Bu uygulama yağmurlu havalarda kaza yapma riskinizi ciddi oranlarda düşürür. Az sus tutma özelliğine sahip olan bu nano teknolojik ürünler sayesinde buzlanma riski de ciddi oranda düşürülür. Aynı zamanda bu ürünler sileceklerinizin ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

Uygulama Aşamaları

1- Otomobilin ön camı temizlenir.

2- Cam yüzeyi Sonax ürünleri arasında yer alan Sonax Cam Temizleyici ile temizlenir.

3- Cam yüzeyi Sonax Clay ile temizlenir ve cam kenara lastikleri maskelenir.

4- Camın yüzeyi Sonax cam cilası ve kılcal çiziklerden arındırılır.

5- Omrello su itici ve yağmur kaydırıcı uygulanır.

6- Otomobilin iç ve dış camları Sonax cam temizleyici ile temizlenir.

Aracın kir yoğunluğuna bağlı olarak işlem süresi değişmekle birlikte ortalama temizlik 30-40 dakika sürmektedir.

Uyarı: Sonax uygulama merkezlerinde verilen her hizmet bir standarda bağlanmıştır. Uygulama aşamaları, uygulamanın süresi ve kullanılacak ürünler bu standartlar baz alınarak yapılmaktadır. Bu sayede Sonax uygulama merkezlerinden alacak olduğunuz hizmetlerin kalitesi her geçen gün iyileştirilmektedir.

UYGULAMA VİDEOSU