Sonax Araç İçi Symbiotic (Probiyotik) Koruma


Sonax Araç İçi Symbiotic (Probiyotik) Koruma

Sonax Symbiotic (Probiyotik) Koruma

Araç bakım uzmanları teknolojiyi “devrimci” olarak nitelendiriyor - Yeni “Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner” ile araç bakım uzmanları ilk kez araç içerisini temizlemek için doğal aktif maddeler kullanıyor. Bu eşsiz yenilik sayesinde Sonax, pazarda öncü bir rol oynamaktadır.

Neden Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner

Probiyotikler, ürettikleri antimikrobiyal metabolitlerle patojen olarak tanımlanan zararlı mikrop, virüs, bakteri ve mantarların üremelerini baskılayan ve çoğalmalarını engelleyen canlı bakteri kültürlerinden oluşan mikroorganizmalar olarak tanımlamaktadır. Probiotic kültürler, kötü koku üretmeyen ve küflenmeye sebebiyet vermeyen sağlıklı mikro flora oluşturur.

Bakteriler dünya üzerinde yaşam için hayati öneme sahiptir.

Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak istikrarlı mikroflora bir ortam oluşturulur.

Sonax probiyotik Air Aid Power Cleaner , sporülasyonun eşsiz özelliğine sahip önemli bir bileşen olarak probiyotik bakteriler içerir.

Probiyotikler, insan ve hayvan sağlığı açısından  faydalı ve koruyucu özelliğinden dolayı, gıda ve sağlık endüstrisinde yıllardır bilinen ve kullanılan güvenli ve faydalı bakterilerdir

Sağlıklı Mikrofloranın gösterimi:

Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner’in etkisini örnekle göstermek için tost ekmeği dilimi kullanılmıştır.

Ekmeğin sol kısmına 1 defa Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner uygulandı; sağ kısmına ise herhangi bir işlem yapılmadı.

5 hafta sonrasında, uygulamanın yapıldığı kısım sağlıklı mikroflora dolayısıyla iyi durumdaydı; sağ kısım ise kötü mikroflora nedeniyle küflendi. Araçta türeyen ve klimadaki kötü kokunun nedeni de bu kötü mikrofloralardır.

Uygulama

Sonax Ozonla Sterilizasyon Uygulaması ile sterilize edilen araç içine, Sonax Ürün Ve Uygulama Eğitimlerini alan profesyonel uygulama personelleri tarafından Sonax Air Aid Power Clean ürünü uygulaması Sonax Hizmet Standartlarına göre yapılarak Sonax Probiyotik Koruma Hizmeti gerçekleştirilir.

Toplam Hizmet İşlem süresi 1,5 saatir

Bu işlem sonucunda araç içine püskürtülen ürünün, araç içinde oluşturduğu kültürler 6 ay boyunca araç içinde koruma sağlar

Probiyotik Koruma Türkiyede İlk ve Sadece Sonax Uygulama Merkezlerinde

UYGULAMA VİDEOSU