Sonax Motor Temizleme ve Koruma


Sonax Motor Temizleme ve Koruma

SONAX Motor Temizleme ve Koruma hizmetlerinde kullanılan Sonax motor temizleyici ürün ile motor odası, temizliğini ve canlılığını uzun bir süre korumaktadır. Antistastik ve hoş kokulu SONAX Motor Temizleme ve Koruma ürünü ile motor yüzeyi ve kaput içerisindeki kaplama yüzeylerinde oluşan kirler yüzeye hasar vermeden yoğun bir şekilde temizlenir.

SONAX Motor Temizleme ve Koruma Hizmetleri Uygulama Aşamaları

1- Motorun elektronik bağlantı soketlerine koruyucu ve yağlayıcı Sonax ürünü püskürtülerek bu bölgenin su geçirmez bir yapıya bürünmesi sağlanır.

SONAX Motor Temizleme ve Koruma ürünün su itici özelliği sayesinde motor aksamlarında pas ve korozyon gibi etkilerin oluşması önlenir.Motorun yıkanması sırasında veya sonrasında oluşabilecek problemlerin engellenmesi su itici özelliği sayesinde yok edilir.

2- Motor temizliği için özel olarak üretilen Sonax motor temizleyici ürün sayesinde kaput içi ve motor odalarındaki tüm noktalar en ince ayrıntısına kadar korunur.

SONAX Motor Temizleyici ürün 10-10,5 Ph değeri ile güçlü alkolik özelliğe sahiptir. Sonax temizlik ürünleri kirin niteliğine göre kullanılmaktadır. Her kir ve leke için ayrı ayrı üretilmiş olan Sonax temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

3-Motor odası temizlendikten sonra kuruma işlemleri uygulanır ve ardından koruma işlemlerine başlanır.

Bu uygulama sonrasında Hindistan cevizi kokusu içeriğiyle tertemiz bir motor odası görünümü kazandırılır. SONAX Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sonrasında bu bölgeler uzun bir süre kötü kokular üretmez.

Uyarı: Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Sonax uygulama merkezlerinde gerçekleştirilen temizlik ve koruma hizmetleri kirin ve lekenin türüne göre değişen standartlar ile verilmektedir. Kirin yoğunluğuna ve niteliğine göre de ayrı ayrı Sonax temizleyici ürünler kullanılabilir. Sonax uygulama merkezlerini diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de budur.

SONAX Motor Temizleme ve Koruma İşleminin Faydaları

1- Motor üzerindeki kir ve lekelerden dolayı ısınan motordan yayılan kötü kokular giderilir.

2-Motorun üzerinde kir ve lekelerden dolayı oluşan aşınmalar önlenir ve bu sayede motorun çok daha uzun ömürlü olması sağlanır.

3- Kir ve lekelerden dolayı motorun soğumasının engellenmesinin önüne geçilir.

4- Yağlanma ve kirlenmeden kaynaklanan lastik aksamlarının aşınmasının önüne geçilir.

5- Aracınızın değerinin düşmesi SONAX Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sayesinde önlenir.

Uyarı: Sonax uygulama merkezlerinde verilen her hizmet bir standarta bağlanmıştır. Bu nedenle alacak olduğunuz her hizmetin uygulama aşaması ve zamanı bu standartlara göre uygulanır ve garanti altına alınır.

UYGULAMA VİDEOSU