Sonax Komple İç Koruma


Sonax Komple İç Koruma

SONAX Komple İç Koruma ürünü Sonax mühendislerinin yıllardır ciddi bir çalışması sonucunda üretilmiştir. Otomobillerin iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, bakalit, vitil, deri, vinil ve koltuk döşeme yüzeylerine zarar vermeden temizlemeye olanak sağlayan bu ürün ile uzun yıllar tam koruma da sağlanabilmektedir...

SONAX Komple İç Koruma Ürünün Avantajları

SONAX Komple İç Koruma ürünü ile derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini yitirmemesi yani derinin kuruyup çatlamasının önüne geçilmeye çalışılır. Sonax ürünleri arasında yer alan SONAX Komple İç Koruma ile derinin tüm özelliklerini koruyabilmesi sağlanır.

SONAX Komple İç Koruma Ürünü ile aracın iç aksamlarının zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi sağlanır. Sonax koruma ürünleri tozun ve kirin deri yüzeylerine yapışmasını önler. Sonax personelleri tarafından yapılan uygulama neticesinde ürün araç koltuk liflerini sarar ve bu sayede kirlerin yüzeye nüfuz etmesini önler.

SONAX Komple İç Koruma ürünü derinin kendine has özelliklerini korumasını sağlar. Aracın içerisinde kaza sonucunda oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelerin kolayca temizlenebilmesi sağlanır. SONAX Komple İç Koruma ürünü sayesinde yoğun bir koruma sağlandığından dolayı aracın ikinci el değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

Sonax uygulama merkezlerinde yaptıracak olduğunuz SONAX Komple İç Koruma hizmetleri sonrasında iç mekân aracınızı almış olduğunuz ilk günkü görünümüne kavuşur. SONAX Komple İç Koruma hizmetleri yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süre aracınızın niteliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

UYGULAMA VİDEOSU - 1

UYGULAMA VİDEOSU - 2

UYGULAMA VİDEOSU - 3 

UYGULAMA VİDEOSU - 4