Sonax Koltuk Koruma ve Kir Leke Önleme


Sonax Koltuk Koruma ve Kir Leke Önleme

Detaylı iç temizlik yapılmış ya da sıfır araçlarda uygulanabilir. Otomobillerin günümüzün değişik şartlarında iç mekanlarında bulunan koltuk, döşeme yüzeylerini ( kahve, kola, çay, ketçap, mayonez gibi su ve yağ bazlı likit ) inatçı lekelerden koruyan, kirlenmeyi önleyici üstün Alman teknolojisinin uzun süreli ARGE çalışması ile elde ettiği PH dengeli çevre ve insan dostu özel ürünler ile uygulanan sistemdir.

Araç içerisinde bulunan tüm tekstil koltuk döşemeleri  SONAX’ın özel tasarım ile ürettiği tekstil koruyucu ile koruma altına alınır.

Koltuklar deri ise derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğinin yitirilmemesi, derinin kuruyup çatlaması önlenir. Deri aksamların ilk günkü canlılığının korunması sağlanır.

Koltuklar kumaş ise ,Yapılan koltuk  koruma sayesinde,koruma  araç koltuklarının kumaş liflerini sararak kirin nüfuz etmesini engeller.

Kumaşın rengine ve dokusuna zarar vermez. Araç içerisinde oluşabilecek su ve yağ bazlı lekeler kolayca müdahale edilebilir hale gelir.

Uygulama sayesinde araç içinde koruma sağlandığından aracınızın 2.nci el değeri değer kaybına uğramaz.

Yapılan koruma sayesinde SONAX uygulama merkezlerindeki SONAX yıkama işleminden sonra aracınızın iç mekanının ilk günkü canlılığında olduğu görülür.

UYGULAMA VİDEOSU