Sonax Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon Uygulama İşlemleri


Sonax Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon Uygulama İşlemleri

SONAX Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon hizmetleri ile klima kanallarından gelen kötü koku giderilir. Sonax profesyonelleri tarafından gerçekleştirilen bu işlemler ile kötü kokuları oluşturan bakteri ve kirler temizlenir…

SONAX Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon Uygulama İşlemleri

1- SONAX Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon hizmetlerinde ilk olarak klima kanallarına basınçlı hava tutulur ve bu bölge tozlardan arındırılır.

2- Klima kanallarına Sonax mühendisleri tarafından üretilen klima dezenfekte spreyi sıkılır. Özel hortumu ile elle ulaşılamayacak kısımlara ulaşılır.

3- Sprey sıkıldıktan sonra 30 dakika spreyin tam olarak bu kanallara nüfuz etmesi sağlanır.

4- Araç 10 dakika çalışır vaziyette bırakılır ve bu aşamada tüm kapılar açılır.

5- Tüm havalandırma kanallarına sıra ile hava verilir ve otomobil stop ettirilir.

Otomobilin hava kanallarındaki kokunun yoğunluğuna bağlı olarak bu işlem bir kez daha tekrarlanabilir.

Sonax ürünleri arasında yer alan klima temizleme spreyi asla klimanızın hava kanallarına zarar vermez. Yoğun bir temizlik yapılabilmesine olanak tanıyan bu işlemler neticesinde otomobilinizin hava kanallarından temiz hava çıkışı olur ve uzun süre bakteri ve kirler hava kanallarında oluşmaz.

Önemli Uyarı: Sonax uygulama merkezlerinde gerçekleşen SONAX Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon uygulamaları bir standarta bağlanmıştır. Bu nedenle uygulama merkezlerimizden alacak olduğunuz tüm uygulama aşamaları ve hizmetlerin kalitesi bu standart baz alınarak uygulanmaktadır.