Sonax Dış Koruma Paketi (Sıfır Araçlara)


Sonax Dış Koruma Paketi (Sıfır Araçlara)

SONAX bu kampanyayı müşterilerimizden gelen yoğun talepler göz önünde bulundurarak, hizmetleri içinde en çok talep edilen 2 hizmet paketinde %25’a varan bir indirim sağlamak suretiyle, müşterilerimizin hem araçları güzelleşsin ve ferahlatsın, hem de kışın zorlu şartlarına karşı daha bakımlı ve korumalı olsun amacıyla hazırlanmıştır. Kampanyamız 20 Aralık 2019 -20 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında verilecek hizmetlerin detayları aşağıda belirtilmiştir.

Ülkemizde kışın oluşan çiğ, kırağ, yağmur gibi doğa olaylarının içeriğinde hava kirliliğine bağlı olarak bulunan asit, özellikle dışarıda bırakılan araçların boyasını ve plastik aksamlarını çok olumsuz şekilde etkileyerek, kısa sürede matlaşmasına ve renk atmasına yol açmaktadır.

SONAX Ceramic Coating CC36

Tartışmasız bir şekilde bugüne kadar üretilen en güçlü boya koruma ürünü olan SONAX Ceramic Coating ile derin çiziklerinize güle güle diyebileceksiniz.

Zorluk Kış Şartlarında Aracınızın Korur

SONAX Ceramic Coating ürünü kışın aracın üzerinde biriken kar kütlelerinin temizlenmesi sırasında boya yüzeyine oluşabilecek çizikleri önler.

Kışın yollara serpilen kimyasalların ve tuzun oluşturabileceği renk solmalarının önüne geçer.

Sert rüzgarlar ve ağır yol şartlarından doğan boya yüzeyine gelebilecek partiküllerin boya yüzeyine zarar vermesini önler.

SONAX Ceramic Coating, Kuş dışkılarında bulunan ürik asitin boya yüzeyine vereceği zararlardan korur.

Boyanın ömrünün uzun olmasını sağlar.

Aracın değerini korumasını sağlar.

Aracın boya yüzeyi 3 yıl boyunca parlaklığı bozulmadan korunur.

SONAX Ceramic Coating, sürüş keyfini artırır.

SONAX Komple İç Koruma

SONAX Komple İç Koruma ürünü ile derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini yitirmemesi yani derinin kuruyup çatlamasının önüne geçilmeye çalışılır. Sonax ürünleri arasında yer alan SONAX Komple İç Koruma ile derinin tüm özelliklerini koruyabilmesi sağlanır.

SONAX Komple İç Koruma Ürünü ile aracın iç aksamlarının zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi sağlanır. Sonax koruma ürünleri tozun ve kirin deri yüzeylerine yapışmasını önler. Sonax personelleri tarafından yapılan uygulama neticesinde ürün araç koltuk liflerini sarar ve bu sayede kirlerin yüzeye nüfuz etmesini önler.

SONAX Komple İç Koruma ürünü derinin kendine has özelliklerini korumasını sağlar. Aracın içerisinde kaza sonucunda oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelerin kolayca temizlenebilmesi sağlanır. SONAX Komple İç Koruma ürünü sayesinde yoğun bir koruma sağlandığından dolayı aracın ikinci el değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

Sonax uygulama merkezlerinde yaptıracak olduğunuz SONAX Komple İç Koruma hizmetleri sonrasında iç mekân aracınızı almış olduğunuz ilk günkü görünümüne kavuşur. SONAX Komple İç Koruma hizmetleri yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süre aracınızın niteliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

Kampanya Katılım Koşulları
1-Kampanya 20/12/2019 ve 20/02/2020 tarihleri arasında  tüm SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
2- Fiyatlara KDV Dahil değildir.
3-Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
4-Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
5-Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
6-Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
7-Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html