MÜKEMMEL SONUÇLAR İÇİN GÜÇLÜ BİR ORTAK

Profesyonel araç geliştirme tutkumuzu dünya çapındaki en iyi detaycılarla paylaşıyoruz. Her gün üstün kalite için çalışıyoruz. Araştırma ve geliştirmeden ortaklarımıza yönelik danışmanlık ve eğitime kadar her şey, en yüksek performansı elde etmeye yöneliktir. Detaylandırma alanındaki uzmanlarımız ve SONAX PROFILINE ürünleriyle ortaklarımızı güvenilir bir şekilde destekliyoruz. SONAX ailesinin bir parçası olun ve 70 yıllık mükemmel bakımlı otomobillere olan bağlılığımızdan gelen bilgi birikimimizden yararlanın.

SONAX ana eğitmenini araçta hazırlayın.
Türkiye'nin her yerindeki uzmanlar

Detaylandırma alanındaki uzman ağımız Türkiye geneline yayılmaktadır. Ürün tavsiyesi, eğitim veya özel zorluklarla ilgili yardım olsun, hızlı, yetkin ve güvenilir bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Profesyonel taleplere yönelik ürünler
Profesyonel taleplere yönelik ürünler

PROFILINE yüksek performanslı ürünleri maksimum performans ve sorunsuz işleme ile etkileyicidir. Ürünlerimizin çoğu, aşağıdakiler gibi tanınmış otomobil üreticilerinden gelmektedir: B. Daimler, BMW, VW/Audi ve OPEL sertifikalı veya resmi olarak onaylı

Bir eğitim kursu sırasında SONAX usta eğitmeni.
Bilgi ve teknik bilgi

Farklı ihtiyaçlara özel olarak geliştirilen eğitim programlarımız aracılığıyla usta eğitmenlerimiz, optimum sonuca verimli bir şekilde ulaşmak için yüzey iyileştirme ve ürünlerimizin kullanımına ilişkin bilgilerini aktarmaktadır.

Yeni girişim mi yoksa köklü bir şirket mi?

Satış temsilcimiz size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Birlikte araç geliştirme tutkumuzu siz ve müşterileriniz için olağanüstü katma değere dönüştüreceğiz.

Bugünün ve yarının başarısı için parlak fikirler

Laboratuvarda iki çalışan ayakta duruyor.

Araştırma departmanımız iyi ürünleri daha da iyi hale getirmek için elinden geleni yapıyor. Sürekli inovasyon faaliyeti, pazarda her zaman yeni ürünlerin dikkat çekmesini sağlar. “Profi Workshop” ve “Werkstatt aktuell” gibi önde gelen sektör dergilerinin yanı sıra “Auto Bild” ve “auto motor und sport” gibi otomobil dergilerinin ürün testlerinde elde ettiği mükemmel sonuçlar da, aynı zamanda yüksek düzeydeki yetkinliğini de tekrar tekrar göstermektedir. araştırma ve geliştirmemiz. Bu kaliteyle en yüksek profesyonel standartlara hizmet veriyoruz.

Profesyonel Ürünler