OTOMOBİL KİRALAMA FİRMALARI İÇİN SONAX’TAN HIZLI PRATİK VE AVANTAJLI ÇÖZÜMLER


OTOMOBİL KİRALAMA FİRMALARI İÇİN SONAX'TAN HIZLI PRATİK VE AVANTAJLI ÇÖZÜMLER

Sonax, Otomotiv sektöründe üretici markalarının büyük bir bölümünün ürün onayları bulunan ürün yelpazesi ile otomotiv kiralama firmalarına kiralama hazırlık ve kiralama sonrasına kadar hızlı, pratik ve avantajlı çözümler sunmaktadır.

Otomobil kiralama şirketlerinin araç kiralama talebinin yüksek olduğu dönemlerde araçlarının iç dış temizliğinin hızlı bir şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır. Sonax Ürün Mühendisimiz ve Eğitim Uzmanımız tarafından firmanız yetkilileriyle yapılacak toplantıda tüm süreçlerde karşılaşılan problemler ve problemleri SONAX 'ın problem çözücü profesyonel ürün önerileri çerçevesinde verilecek kararlar sonucunda yapılacak test uygulamaları neticesinde sizlere hızlı pratik ve ekonomik çözümler (Örneğin müşteriye kısa bir süre içinde teslim edilmesi gereken aracınızın  diş temizliğini ve parlatılmasını, 10 dakika gibi kısa bir süre içinde, SONAX 'ın  susuz temizleme ve parlatma  ürünüyle hem mükkemmel temizlemeyi hem de parlatmayı  oldukça düşük bir maliyetle sağlayan çözümler )  sunulacaktır.

Bunun yanı sıra Sonax Eğitim Uzmanı tarafından, sunduğumuz hızlı pratik avantajlı çözümler için  uygulamalı olarak ücretsiz eğitim verilecektir. Bu eğitim birkaç kez tekrar edilerek personelin adaptasyonu mutlaka sağlanacaktır.

Avantajlı ve Pratik Çözümler

*Kiralamaya hazırlık için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Show-roomlarda teşhir için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Kiralama sonrası temizlik, bakım hızlı pratik ve avantajlı çözümler

*Uygulama Ekipmanları için hızlı pratik ve avantajlı çözümler

Sonax Ürünleri

*SAĞLIĞA VE ÇEVREYE ZARAR VERMEZ

*UYGULANAN MATERYALİN RENGİNE DOKUSUNA ZARAR VERMEZ

*KULLANIMI KOLAYDIR

*OLDUKÇA DÜŞÜK SARFİYATLA , YÜKSEK EKONOMİ SAĞLAR

Talep Başvuru Formu