MOBİLYA ÜRETİCİ VE SATIŞ FİRMALARI İÇİN SONAX TAN HIZLI PRATİK VE AVANTAJLI ÇÖZÜMLER


MOBİLYA ÜRETİCİ VE SATIŞ FİRMALARI İÇİN SONAX TAN HIZLI PRATİK VE AVANTAJLI ÇÖZÜMLER

Sonax, Mobilya sektöründe bir ilk olan ‘’Sonax Profesyonel Mobilya Boya Yüzey Temizleme, Çizik Giderme, Parlatma ve Koruma Ürünleri ile UygulamaTeknikleri ‘’ projesi çerçevesinde mobilya sektöründe imalat aşamasından, satışa ve satıştan satış sonrasına kadar olan süreçlerde sizlere hızlı v pratik ve avantajlı  çözümler sunmaktadır.

Lake mobilya imalatında sizlerinde bildiği üzere , boyadan çıkan mobilyalar cila bölümlerine geçerek bu bölümde otomobil cilaları ile çizikleri giderilir ve parlatılılarak satış için hazırlanırlar. Bunun yanısıra hızlı ve pratik şekilde işlemlerin yapılma gerekliliği vardır. Sonax Ürün Mühendisimiz ve Eğitim Uzmanımız tarafından firmanız yetkilileriyle yapılacak toplantıda tüm süreçlerde karşılaşılan problemler ve problemleri sonax ın mobilyalar için özel üretilmiş ürünleri ile problem çözücü profesyonel ürün önerileri çerçevesinde verilecek kararlar sonucunda yapılacak test uygulamaları neticesinde (Örneğin Mobilya lake yüzey çizik giderme ve parlatma işlemi bir kaç ürünle değil tek ürünle işlem süresinin yarı zamanında ve kullanılan ürünlerin yar seviyesinde sarfiyatla sağlanabilecektir, sonrasında yüzeyler için koruma işlemide uygulanabilecektir..) sizlere hızlı pratik ve ekonomik çözümler sunulacaktır.

Bunun yanı sıra Sonax Eğitim Uzmanı tarafından, sunduğumuz  hızlı pratik avantajlı çözümler için  uygulamalı olarak ücretsiz eğitim verilecektir. Bu eğitim birkaç kez tekrar edilerek personelin adaptasyonu mutlaka sağlanacaktır.

Avantajlı ve Pratik Çözümler

*İmalattan çıkmış mobilya ve dekorasyon parçalarının satışa hazırlanması için hızlı pratik ve avantajlı çözümler.

*Mobilyaların montaj ve temizlikleri için hızlı pratik ve avantajlı çözümler.

*Mobilyaların bakım ve koruma işlemleri için hızlı pratik ve avantajlı çözümler.

*Mobilyaların Show roomlarda bakım, korumaları  için hızlı pratik ve avantajlı çözümler.

*Son kullanıcıların mobilyalarını bakım ve korumaları için hızlı pratik ve avantajlı çözümler 6-Uygulama Ekipmanları için hızlı pratik ve avantajlı çözümler.

SONAX ÜRÜNLERİ

*SAĞLIĞA VE ÇEVREYE ZARAR VERMEZ.

*UYGULANAN MATERYALİN RENGİNE DOKUSUNA ZARAR VERMEZ.

*KULLANIMI KOLAYDIR.                         

*OLDUKÇA DÜŞÜK SARFİYATLA ,YÜKSEK EKONOMİ SAĞLAR.

Talep Başvuru Formu