Ken Block – Sonax’ın Yeni Sponsor Ortağı


Ken Block – Sonax’ın Yeni Sponsor Ortağı

SONAX ve Ken Block, Las Vegas’taki 2016 SEMA Show’da başlayan uzun vadeli ve dünya çapında bir işbirliğine imza attı. İşbirliği, Kasım 2016’da başladı ve iki yıllık dönem olarak kabul edildi.

2010 yılında Ken Block tarafından kurulan World Racing Championship ve rallycross takımı HRD, bir rally ve bir rallycross sürücüsünden oluşuyor;

Ken Block ve Andreas Bakkerud.

Ken Block DC Shoes ayakkabı markasının kurucularından ve birçok X-Games Madalyasına sahip.

Sosyal Medya hesabı milyonlar tarafından izleniyor ve en başarılı 10 internet virallarından biri. Sadece Instagram ve Twitterda 3 milyon takipçisi var ve Facebook hesabına her ay 32 milyondan fazla tıklama gerçekleşiyor.

Ken Block’u SONAX’ın yeni reklamcılık ortağı olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bizim için Ken mükemmel bir marka elçisi. Sonax ile; arabalar ve motor sporlarına duyduğu heyecan, uluslararası erişime sahibi olması, küresel coşkulu hayran kitlesi olması gibi birçok ortak özelliği paylaşıyor.

Ken’in birçok sosyal kanaldan sağlayacağı yüksek medya erişiminden dolayı marka bilinirliğini tüm dünyada artıracağımıza güvenimiz sonsuz.

SONAX Logosu iki yarış arabasının (Ford Focus RS) üzerinde ve aynı zamanda Takım Yarış Kamyonlarının üzerinde olacak.

SONAX bütün WRX (World Rallycross Championship) yarışlarında bulunacak dahası markamız Ken Block’un bütün Gymkhana Vidyoları gibi proje, organizasyon, vidyo ve aktivitelerinde gösterilecek.

Sonax bu işbirliğinin küreselleşme ve marka bilinirliğini arttıracağına inanıyor.