Jant Lastik Temizlik Bakım ve Koruma


Jant Lastik Temizlik Bakım ve Koruma

Sonax uygulama merkezinde jant temizleme ve koruma işlemleri büyük bir profesyonellikle son teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Araç jantları üzerine uygulanan Nano teknolojik ürün sayesinde jantın kirlenmeye karşı koruması çok daha uzun sürer.

Jant Koruma İşlemi Uygulama Aşamaları

1- Otomobilin jantlarındaki kaba kirler öncelikle temizlenir. (jantlar basınçlı su ile kirlerden arındırılır)

2- Otomobilin jantlarındaki yoğun yağ lekeleri ve balata tozları temizlenir.

3- Jantlar basınçlı hava yardımı ile kurulanır.

4- Temizleme işlemleri yapılan jantlara Sonax ürünleri ile koruma işlemi yapılır.

5- Otomobilin lastikleri parlatılır ve koruma altına alınır.

Sonax uygulama merkezlerinde gerçekleştirilen Sonax jant temizleme ve koruma işlemlerinde Ph değeri 7,5 olan Sonax jant temizlik ürünleri kullanılır. Uygulama esnasında jantlar vişne rengine bürünür ve basınçlı su ile mükemmel bir şekilde jantlar temizlenir.

Önemli Teknik Bilgi: Sonax jant temizleme ve koruma işlemlerinde ph değeri 7,5 olan Sonax jant temizleme ürünleri kullanılır. Sonax temizlik ürünlerinin en önemli avantajı uygulandığı yüzeye asla zarar vermeden yoğun bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımasıdır. Sonax ürünleri uygulanan yüzeyin rengine, dokusuna ve metaryaline asla zarar vermez.

Jant koruyucu yüksek nano teknolojisine sahip Sonax ürünleri sayesinde jant yüzeyinde kısa bir sürede ince ve düzgün sert tabaka oluşturulur.

Sonax Nano Jant temizleme ve koruma ürünleri tüm jant modellerinde uygulanabilir. Sıfır jantlara temizleme işlemi yapıldıktan hemen sonra koruma işlemleri rahatlıkla yapılabilir.

Sonax Nano Jant Koruma Ürünü Kullanımı

Sonax nano jant koruyucu ürünü iyice çalkalanır ve sonrasında jant yüzeyine püskürtülür. Ambalajından çıkan bezle tampon yapılarak silinir. Ürün maksimum 1 saat içerisinde etkisini gösterir ve jant yüzeyi mükemmel bir konuma erişir. Bu esnada asla jant yüzeyini ıslatmayınız. Aracın niteliğine ve kirlilik durumuna göre ortalama olarak 30 dakikada Sonax Nano jant temizleme ve koruma işlemleri tamamlanır.

Önemli Teknik Bilgi: Sonax mühendisleri tarafından yoğun bir çalışma sonucunda üretilen Sonax jant temizleme ve koruma ürünleri nano teknolojisi ile üretilmektedir. Araç jantının yüzeyinde yoğun bir katman oluşturan bu ürünler sayesinde jantın uzun bir süre koruma altına alınması sağlanır.

Sonax uygulama merkezlerinde her hizmetin bir standartı bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama merkezlerimizden alacak olduğunuz hizmetlerin bu standartlar ile korunduğunu hatırlatalım...