Auton Tech Premium Tpu


Auton Tech Premium Tpu

Termoplastik Poliüretan Boya Koruma Filmi

(190 Micron) 6 Yıl Garanti

Auton Tech Premium TPU (Termoplastik Poliüretan) Boya Koruma Filmi, global pazarlarda, arz edilecek Çin menşeli ürün ve hizmetlerin tasarımı ve üretiminde kullanılan malzemeler, ürün ve sistemlere ilişkin teknik standartları geliştiren ve yayınlayan Çin Ulusal Standartları Kurumu tarafından onaylanan; Basınca Duyarlı Yapışkan Katmana Sahip Film Kalınlık Testi , Soyulma Direnci Testi Geçirgenlik ve Optik Netlik Testi sonucunda ISO standartlarına uygunluğu kabul edilen 190 mikron kalınlığında Termoplastik Poliüretan bir boya koruma filmidir.

Araç boya yüzeylerinin yanısıra yat tekne ve gemi boya yüzeylerinin korunması için de idealdir.

Termoplastik: Isıyla yumuşayıp şekil alarak kendi kendini onarabilen polimer yapıdaki termoplastik malzemeden üretilen Auton Tech Premium TPU Boya Koruma Filmi testlerde onaylandığı gibi, uzama, çekme dayanımı ve delinme direnci yüksek, mukavemetli ve son derece esnek yapısı ile aracınızı aşınma, darbe, taş sekmesi ve çizikler ile en zorlu çevresel etmenlere karşı tümüyle koruma altına alır. Birbirine bağlanmış termoplastik polimerik zincir yapısı, filme kendini onarabilme özelliği (self healing) kazandırır.

Poliüretan: Auton Tech Premium TPU Boya Koruma Filmi % 100 poliüretan esaslı olup çapraz bağ teknolojisine sahip olduğu için son derece mukavemetlidir. Seyir halindeyken aracınızın boya yüzeyine çarpan sert cisimlere ve yıpranmalara karşı yüzeyi korur Olağanüstü esnek yapısı sayesinde yırtılmaya ve delinmeye karşı çok dirençlidir. % 100 Poliüretan içeriği filmin sararmasını önler. Hidrofobik yüzey yapısı, su izleri, böcekler, kuş pislikleri, yağlar, egzoz dumanı ve film yüzeyinde leke, sararma ve parlama oluşturabilecek her türlü kir ve lekeye karşı film yüzeyinin leke direncini artırır.

Su ve kir itici hidrofobik özelliği ve şeffaf yapısı yüzey kalitesi ve parlaklığını % 30 oranında artırır.


AUTON TECH PREMİUM TPU BOYA KORUMA FİLMİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1- Uygulama Öncesi Çıkarılan Koruyucu Üst Katman

Uygulamadan önce çıkarılan 50 mikron kalınlığındaki koruyucu şeffaf katman film yüzeyini çizilme, katlanma izleri ve lekelere karşı korur.

2- Üst Koruma Katmanı

Kendi kendini yenileyebilen 8 mikron kalınlığındaki benzersiz üst koruma katmanı son derece parlak, ekstra dayanıklı ve şeffaf bir yüzey sağlar.

3.Dayanıklı Poliüretan Yapı

Yüksek kaliteli polimerik üretan yapısı ve 190 mikron film kalınlığı ile darbelere karşı yüksek mukavemet gösterir. Oldukça esnek ve mükemmel gerilebilirlik özelliklerinin yanısıra hava koşullarına ve kimyasallara özellikle solvente karşı oldukça dayanıklıdır.

4- Güçlü Yapışkan Katman

Çıkarılabilir, sararmayan, yüksek performanslı ve 30 mikron kalınlığındaki kaliteli malzeme içerikli akrilik yapışkan katman boya yüzeyine sıkıca tutunur ve yapışır.

5- Uygulama Sonrası Çıkarılan Koruyucu Alt Katman

Uygulama sırasında yapışkan katmandan ayrılan kalınlığındaki alt koruma katmanı, uygulama öncesi filmi darbe ve kırılmalardan korur

AUTON TECH PREMİUM BOYA KORUMA FİLMİNİN AVANTAJLARI

Olağanüstü Esneklik ve Gerilme Direnci – Strong Tensile Resistance

%100 poliüretan yapısı sayesinde olağanüstü esnek ve dirençlidir. Kavisli ve girintili alanlardan oluşan araç gövdesini mükemmel kavrar ve koruma altına alır.

Kendi kendini Yenileyip Onarabilme – Self Healing, Anti Sctracth

Film, mükemmel üst koruma katmanı sayesinde ısıya dahi gerek kalmadan oda sıcaklığında kendi kendini onarır ve kılcal çizikler yok olur.

Sararma ve Korozyona Karşı üstün Direnç – Anti Yellowing, Anti Corrosion

Üretan katmanı sadece poliüretan içerikli olduğundan film sararma yapmaz ve boya yüzeyini korozyona karşı korur.

Parlak ve Hidrofobik Yüzey Hyrofobhic & Glossy up to 30 %

Su ve kir itici hidrofobi özelliği sayesinde boya yüzeyinin orjinalliğini korur, tıpkı boya yüzeyi gibi şeffaf ve kaliteli bir görünüme sahiptir. % 30 a kadar daha fazla parlaklık sağlar. Su ve yağmur lekeleri ile korozyon oluşumunu önler.

Kolay Kurulum – Easy Installation

Film çıkarılırken ya da çıkarıldıktan sonra boya yüzeyinde herhangi bir iz, leke ya da renk değişimi oluşmaz. Kavisli ve girintili zor alanlarda dahi rahatlıkla uygulanabilir. Auton Tech Premium TPU Boya Koruma Filmi, boya yüzeyini ve aracınızın değerini her zaman yeni gibi korur.

Uzun Süre Dayanıklılık – Long Durability

Auton Tech Standart TPU Boya Koruma Filminin; teknik özelliklerinden de anlaşılacağı üzere, GB kalınlık, soyulma ve optik netlik testleri sonucunda ISO standartlarına uygunluğu onanmıştır. Ürünün Teknik Bilgi Formunda sararmaya, korozyona, ve hava koşullarına karşı 6 yıl süreyle koruma sağladığı belirtilmiştir.