Auton Tech 5 Yıl Garantili Standart Pro Cam Filmi


Auton Tech 5 Yıl Garantili Standart Pro Cam Filmi

Auton tarafından uluslararası kalite standartlarına göre Sonax Müşterileri için özel olarak üretimi yaptırılan en kaliteli cam filmidir.


Auton Tech Güneş Cam Filmlerinin Faydaları

  • Isı Kaybını Azaltır

Auton Tech cam filmleri ev, işyeri veya aracınız için ilave bir ısı kalkanı görevi görerek, yazın klima sarfiyatını, kışın ise pahalı ısıtma masraflarını azaltarak toplam enerji maliyetlerini düşürür.

  • Güneşin Zararlı UV Işınlarına Karşı Tam Korur

Auton Tech cam filmleri güneşin zararlı olabilecek yan etkilerine karşı sizi ve eşyalarınızı korur. Güneşin zararlı olabilecek ışınları sonucunda oluşabilecek cilt problemlerine ve eşyalarda oluşabilecek solmalara karşı koruma sağlar.

  • Sürüş Konforunu Artırır

Auton Tech cam filmleri aracınızda, ev ve iş yerlerinizde yansımaları ve parlamaları azaltarak gündüz ve gece daha net bir görüş elde etmenizi sağlar.

  • Yakıt Tasarrufu Sağlar

Bilindiği üzere araç yakıt tüketiminin mevsim şartlarına göre %25 - 30'u klima tarafından harcanır. Doğru ve kaliteli bir cam filmi klimada %30 tasarruf sağlar. Bu da aracın yakıt tüketimi sarfiyatını ortalama %10 civarında azaltır.

  • İlave Güvenlik Sağlar

Auton Tech cam filmleri küçük kaza veya deprem anında camın dağılması sonucu oluşan cam parçacıklarının savrularak yaralanmalara sebebiyet verme riskine karşı, camı tek parça tutarak dağılmasını engeller ve sizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı kısmen korur.

  • Yatırımlarınıza Değer Katar

Auton Tech cam filmi uygulanan ev, işyeri ve/veya aracın şaşırtıcı bir şekilde daha güzel bir görünüm almasını sağlayarak yatırımlarınızın değerini korur ve arttırır.

 


AUTON TECH 5 YIL GARANTiLi STANDART
PRO CAM FiLMi

Film Katmanı

1- Ayrılan silikonlu koruyucu katman

2- UV önleyici yapışkan katman

3- Renkli veya renksiz polyester katman

4- Yapışkan katmanı

5- Çizilmeye karşı koruyucu katman


Teknik Özellikler

• Auton tarafından en iyi cam filmi üreticisine Uluslararası Standartlara göre Sonax Müşterileri için özel olarak üretimi yaptırılan en kaliteli cam filmidir.

 • Auton Tech, camda net görüş sağlar. Bulanık (flu) değildir.

• Auton Tech cam filmleri üretici firma tarafından renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb deformasyonlara karşı “5 Yıl” garantilidir.

• Auton Tech cam filmlerinin yapışkanı özeldir. Sökülürken camın rezistansına ve verniğine asla zarar vermez.

ÜRETİCİ FİRMA CAM FİLMİ PERFORMANS DEĞERLERİ

Işık geçirgenlik değerlerine göre film görüntüleri