Auton, Avrupa’nın En Kaliteli Ev ve Araç Kokuları Üreticisi Natural Fresh Markasının Türkiye Genel Distribütörü


Auton, Avrupa'nın En Kaliteli Ev ve Araç Kokuları Üreticisi Natural Fresh Markasının Türkiye Genel Distribütörü

1999 yılında polonya’da kurulan şirket 2002 yılında Naturalfresh markası altında ilk koku ürünlerinin üretimine başlamış olup, Tesco, Kaufland, Carrefour, Metro, Real, Michelin vb. Firmaların (OEM) tedarikçisi konumundadır.

Yüksek Avrupa standartlarında üretilen ürünler Avrupa kalite ve güvenlik belgeleri olan ISO 9001:2008, CLP Reach Safety, Zatrudniam i produkuje w polsce  sertifikalarına sahip.

ELIX firması insanların yaşam kalitesini artırmak için hava ferahlatıcı ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.  Üretimde firmanın sahip olduğu AB kısıtlayıcı ve insan sağlığına zararlı ürünleri önleyici sertifikaları olan CLP ve REACH sertifika şartlarına uyumlu, güvenli hammade ürünlerini tercih etmektedir.

İki farklı markası bulunan ELIX firması; Anti alerjik,  en hassas sağlık testlerinin uygulandığı  standart ürünlerini  Natural Fresh markası ile Organik ve doğal hammadelerin kullanıldığı yüksek kalitede ki 60 çeşidi aşkın kokularını ise Natural Fresh Select  adı altında pazara sunmaktadır.

Uzun süre kalıcı, eşsiz  ve farklı kokuları ile Naturalfresh ürünleri  araçlarınızda,  evinizde,  otel, restaurant ve ofislerinizde bulunduğunuz ortama hoş kokular yayarak sizlere farklı ambiyanslar yaşatmaktadır.

Yaratıcılık ve yeni ürün geliştirme de sürekli  çalışmalar yapan ELIX firması ürünlerinde tamamen doğal – organik ürünler kullanmak için çalışmalar yapmaktadır. İnsan sağlına önem verilen bu çalışmalarda sürekli  yeni  gelişmeler sağlamaktadır.

Sertifikalar

  • Kalite Yönetimi: DIN ISO EN 9001:2008
  • CLP ve REACH sağlık sertifikaları